Skip to content

5 komentarzy

 1. Karol
  6 maja 2022 @ 16:22

  Zadowalające fakty:)

 2. Renia
  9 maja 2022 @ 15:48

  Podwyżka i waloryzacja emerytur okazały się sukcesem finansowym. Firmy, które brały udział w tym procesie, odnotowały wzrost zysków o 6%, a indeks giełdowy wzrósł o 3%.

  Ponadto waloryzacja pozwoliła na uzyskanie dodatkowego dochodu w wysokości 30 000 euro miesięcznie przez ponad 10 000 pracowników o niskich dochodach.

  Wreszcie, w Hiszpanii jest ponad 1,5 miliona beneficjentów, którzy skorzystali z tego środka.

 3. Ola
  9 maja 2022 @ 15:51

  Jestem bardzo szczęśliwa! Moja emerytura wynosi teraz 5 000 PLN, a moja waloryzacja okazała się sukcesem finansowym.

  Od lat inwestuję w akcje i zawsze udawało mi się osiągać dobre zyski z moich pieniędzy. Widziałem, jak wiele inni ludzie stracili na swoich kontach oszczędnościowych lub w planach emerytalnych, i czasami czuję się jak ekspert, gdy słyszę o ich zmaganiach.

  Ostatnie lata były trudne dla wszystkich, ale wzloty i upadki na giełdzie w ogóle mi nie przeszkadzają – to naprawdę dobra zabawa! Uwielbiam patrzeć, jak rosną wszystkie moje inwestycje.

  Wiem, że nie wszyscy mają tyle szczęścia co ja – niektórzy tracą wszystko, co posiadają, w mgnieniu oka. Ale z jakiegoś powodu wydaje mi się, że nigdy nie było dla mnie lepszego momentu niż teraz!

 4. Jan
  9 maja 2022 @ 15:53

  Długo to trwało, ale wreszcie nadeszło: w firmie przyjęto nowy plan emerytalny!

  Przyznam szczerze, że trochę się obawiałem tej zmiany. Pracuję w firmie od ponad 20 lat i widziałem już kilka takich zmian. Niektóre były świetne, inne okropne. Ale tym razem wygląda na to, że naprawdę odrobiono pracę domową. Nowy plan zakłada zwiększenie mojego miesięcznego dochodu o 10%! Oznacza to, że moja żona i ja będziemy mogli w końcu pozwolić sobie na wakacje, o których marzyliśmy od lat.

  Zamierzamy to uczcić, zabierając dziś wieczorem dzieci na kolację – a może nawet zaserwujemy sobie deser!

 5. Irena
  9 maja 2022 @ 15:55

  Jestem szczęśliwa, bo dzięki podwyżce emerytur waloryzacja okazała się sukcesem finansowym, a bezrobocie spadło.

  Waloryzacja emerytur była dla mnie ważnym wydarzeniem, ponieważ oznaczała, że będę miał więcej pieniędzy do wydania. Cieszę się, że spadło bezrobocie, bo to oznacza, że jest więcej dostępnych miejsc pracy.

Dodaj komentarz